prezent na wielkanoc

Co kupić na prezent na Wielkanoc?

Posted On
Posted By Daniel

Książka jako prezent na Wielkanoc, to doskonały pomysł, więc jeśli masz jeszcze kłopot z dobraniem tej jednej i idealnej książki jako prezent na Wielkanoc z księgarni internetowej, może zainteresują cię książki poniżej.

Czarny język- Christopher Buehlman

Kinch Na Shannack jest winny sporo pieniędzy grupie Gildii Poborców, od których nauczył się wszystkiego, co pozwoliło mu przetrwać. Kłamstw, kradzież, otwieranie zamków, walki na noże, łagodzenie upadków, wspinanie się, a nawet kilka magiczny sztuczek. Ale to wszystko kosztowało, dlatego Kinch stoi teraz przy pobliskiej drodze, i czeka na przypadkowego przechodnia, lub najlepiej kupca, od którego będzie mógł ukraść pieniądze. Ale tym razem wybrał niewłaściwą ofiarę, ponieważ wpadł w ręce Galvy. Galva jest wojowniczka, która cało wyszła z wojny z goblinami, w dodatku jest służbą bogini śmierci. Galva jest w trakcie poszukiwania swojej królowej, która niestety zaginęła, zaraz po tym kiedy jedno z miast na północy upadło po ataku olbrzymów. KInch i Galva mają wiele ze sobą wspólnego, i razem postanawiają ruszyć w świat, który nie ma im wiele do zaoferowania, lecz oni i tak dostaną to czego zapragną.

Mekong przed końcem świata- Grzegorz Kapla

Grzegorz Kapla to włóczęga, który tym razem wybiera się do Delty Mekongu, która jest jednym z najciekawszych i najpiękniejszych miejsc w Indochinach. Grzegorz Kapla miał szansę przyjrzeć się takim rytuałom, jak prezentacji nowego króla Tajów, ofiarowanie porannej miski ryżu mnichom, a także, co najważniejsze w podróżach, spróbował najlepszych przypraw, dań i potraw, które mogą oferować tylko uliczni kucharze w Indochinach. W książce “Mekong przed końcem świata” autor zamieściła także wiele ciekawych i czarno-białych zdjęć, które dodają tylko charakteru kraju, i samej książce. W ten sposób Kapla chciał, aby czytelnik mógł spojrzeć na Indochiny trochę uważniej, aby mógł dostrzec każde drobne piękno tego kraju.

 

Related Post